Lubimy ludzi i szanujemy każdego człowieka. Naszym zaangażowaniem chcemy upiększyć i umilić świat naszych klientów i tysiące cennych niepowtarzalnych chwil. Mamy bardzo zróżnicowaną ofertę dla mniej lub bardziej wymagających, by mogli każdego dnia cieszyć się ze swojej kuchni i trafnej inwestycji. Zapraszamy do nas, jeśli poszukujesz wiarygodnej firmy, trwałych na lata rozwiązań, atrakcyjnej ceny i nie chcesz ryzykować.

WITTkuchnie   to niemieckie rozwiązania w polskiej cenie. Wbrew pozorom tylko nieliczni uważają luksusowe rozwiązania czy gadżety za najlepsze dla siebie. Dzieje się tak nie tylko dlatego, że luksus i skomplikowane detale kosztują. Dla wielu z nas „mniej znaczy więcej” dlatego poszukujemy prostych, sprawdzonych i pewnych rozwiązań, dzięki którym możemy czuć się komfortowo i bezpiecznie przez wiele długich lat. Chcemy mieć pewność, że za kilka lat wciąż będą one funkcjonalne, wytrzymają próbę czasu, a trend mody nie zepchnie ich na boczny tor.
Jeśli myślisz podobnie to nasze kuchnie są dla Ciebie. Firma WITTkuchnie powstała przed laty ze zderzenia ofert dwóch firm. Niemieckiej handlowej firmy kuchennej i markowej polskiej firmy z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem produkcyjnym, powstała firma dysponująca bardzo mocnym zapleczem technicznym i KNOW-HOW  jej założycieli, z jasną i jednoznaczną koncepcją:

„Produkować meble kuchenne wysokiej jakości bez rzeczy zbędnych, które tworzą cenę, ale za to z takimi, które gwarantują solidną jakość.”


Preferujemy praktyczne podejście do kuchni
Bardzo atrakcyjna cena dla klienta i obecność w strukturach RUSTgroup jest gwarantem że firma WITTkuchnie nie może sobie pozwolić na eksperymentowanie na klientach. WITT dąży do tego, by oferować tylko sprawdzone przez lata rozwiązania. Tu meble muszą być praktyczne i trwałe przez wiele lat. Nie ma tu miejsca na nowinki techniczne i zbędne, mało przydatne gadżety, których trwałość poznamy  za kilka lat. Dla przykładu: większość okuć posiada dożywotnią gwarancję firmy BLUM, a stalowe dwuścienne szuflady w szafce 80 cm są wyposażone w prowadnice, które udźwigną ciężar 50 kg, a także  umożliwiają  pełny wysuw  i całkowity wgląd do wnętrza szuflady.


Oferujemy komputerowa fotorealistyczną prezentację 3D

W WITT kuchnie klient nie  kupuje w ciemno, na bazie odręcznych szkiców. U nas wszystko musi być pewne. Klient ogląda swoją przyszłą kuchnię z różnych stron w komputerowej prezentacji 3D. Może na tym etapie,a nic go to nie kosztuje sprawdzić jak się prezentuje jego kuchnia i dokonać wszelkich ewentualnych zmian.


Kto, gdzie i dlaczego poszukuje naszej oferty?
WITTkuchnie
dystrybuowany jest na terenie Polski w sieci handlowej Mebel RUST oraz w niezależnych patronackich studiach kuchennych. Jest ofertą dedykowaną dla klienta poszukującego niezawodnych na lata, trwałych i sprawdzonych rozwiązań oraz dobrze i estetycznie wykonanych mebli kuchennych w bardzo dobrej cenie. Naszymi klientami są osoby, które poszukują ładnej, estetycznie wykonanej w detalach kuchni na bazie całych szafek, gdzie tak niska cena może czasami zadziwić, gdyż klient otrzymuje tak wiele za naprawdę niedużą kwotę.
WITTkuchnie posiada dwie oferty, gdzie można znaleźć nie tylko różne materiały ale także różne style począwszy od nowoczesnych przez kuchnie klasyczne, a na romantycznych kuchniach skończywszy.

 

Oferta WITT Essence – Oferta skierowana jest do osób, które podchodzą do życia z punktu widzenia czystego pragmatyzmu. Dedykowana jest dla osób, które na danym etapie swojego życia nie chcą inwestować w drogie rozwiązania markowych firm, ani w meble w paczkach, czyli kupowane w elementach. Naszymi klientami są osoby, które nie chcą ryzykować i poszukują trwałych, niezawodnych rozwiązań na lata. Często są to np. świeżo upieczeni małżonkowie czy chociażby właściciele mieszkań do wynajęcia. Cieszymy się że obok ludzi czynnych zawodowo naszymi klientami są także osoby starsze, które dużo częściej przebywają w domu, chcą cieszyć się z estetyki, komfortu swojej kuchni i nie zamierzają  ponownie jej  wymieniać.
Ceny: należy przyjąć że ceny zestawu mebli kuchennych rozpoczynają się od 7 tys.zł. i raczej nie przekraczają 20 tys.zł.  Co prawda wykonaliśmy zestaw do małej kuchni już za ok. 4,5 tys. zł, jednak proszę potraktować to jako niewielką zabudowę meblową. Powstają też pojedyncze zestawy mebli w wyższych kwotach do naprawdę dużych kuchni lub bardziej wymagających klientów.
Nie należy zapominać, że w kuchni do zestawu mebli kuchennych możemy Państwu dodatkowo zaoferować AGD, technikę sanitarną (armaturę, zlew) i technikę kuchenną (oświetlenie, specjalistyczne wyposażenie).

Oferta WITT Exclusive – skierowana jest do osób, dla których powyższa oferta jest zbyt wąska, którzy poszukują większego wyboru. Chcą wybrać np. lakier na połysk spośród ok. 200 kolorów lub bardzo rozbudowany, nowoczesny system przygotowanych szafek do kuchni profesjonalnej „SIX” gdzie w dolnej szafce zamiast dwóch występują 3 głębokie szuflady. Dla osób, których fascynuje romantyczny styl angielski lub klasyczny styl włoski.
Oferta ta to dobre rozwiązanie także dla osób, które chcą podwyższonego standardu, gdzie front szafki może otwierać się szerzej, którym przeszkadza że tył szafki jest biały. Gdzie szuflada ma nowoczesny podział dwuściankowy gwarantujący utrzymanie porządku w szafce, a podpórki pod półkę mają szlachetny wygląd.
Oferta jest skierowana dla osób poszukujących bardziej wysublimowanych projektów kuchni, w których większy jest poziom komplikacji i trudności zaprojektowania, produkcji i wykonania takiej kuchni. To doskonała oferta dla klientów posiadających własnych architektów, którzy pragną wyjść poza typoszereg szafek.
Ceny: należy przyjąć, że ceny zestawów mebli kuchennych najczęściej kupowanych (bez AGD, techniki sanitarnej i kuchennej) wahają się od 10 do 28 tys. zł. Czasami zdarzają się bardzo wymagający klienci, dla których cena zestawu mebli może wzrosnąć wraz z wzrostem wymagań.

Oferujemy szybką wycenę
Atrakcyjna cena jest niekwestionowanym atutem naszej marki. Wybierając ofertę WITT Essence wielokrotnie nawet od ręki w kilka minut będziemy mogli przedstawić Ci szacunkową cenę, gdyż cenimy Twój czas.
Wybierając się do nas aby zamówić meble lub po prostu sprawdzić cenę, przynieś wymiary kuchni (odległości ścian od otworów okiennych, drzwiowych, kaloryferów itp.), własne przemyślenia w głowie lub na kartce, ewentualnie zdjęcia Twojej kuchni.
 

Newsletter
Dlaczego warto?
Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przechowywanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji zapytania przez Mebel RUST zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. Nr 133, poz. 883). Dane te będą wykorzystywane w celu realizacji zapytania ze strony www.rust.pl